Bandicam kayıt yaparken düşük FPS ve kasma sorunu

lucas77 (199) 5 yıl önce sordu

Merhaba her oyunda ne zaman ekran kaydı yapsam 18 ila 21 arası fps alıyorum kasmalarda oluyor. Yani oyun oynarken kasma olmamaması için ne tür ayarlar yapmalıyım ? İlk  olarak oyunun grafik ayarlarını düşürmem mi gerekli ?

-Teşekkür Ederim..

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 5 yıl önce cevapladı

Açıkçası çok bilgim yok bu tarz programlar ile ilgili ancak alternatif olarak, OBS, FRAPS gibi programları deneyebilirsiniz.

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Başka programlar dene ama sakın FRAPS kullanma hem eskide kaldı hemde çekerken kastırıp videonun boyutunu 5 dk üzeri oyun ise genelde 15 gb üzeri yapıyor ve bunu boyut düşürme programları ile düşürmek zorunda kalıyorsun.