Başarısız - Sistem meşgul

hakan (15424) 8 yıl önce sordu

Google Chrome ile dosya indirirken işlem %100'e yaklaştığında başarısız - sistem meşgul hatası ile indirme yarıda kesiliyor. Google Chrome dosyayı indiremiyor.

Mesajın orjinali Failed - System Busy şeklinde.

Google Chrome Failed - System Busy /  Başarısız - Sistem meşgul dosya indirme hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Google Chrome Failed - System Busy /  Başarısız - Sistem meşgul dosya indirme hatasının çözümü nedir?

Chrome Başarısız - Sistem meşgul hatası çoğu zaman geçici bir sistem hatasıdır. İndirme işlemini tekrardan başlattığınızda sorun ortadan kalkar ve indirme işlemi başarılı olur.

Eğer indirme işlemi her seferinde Başarısız - Sistem meşgul hatası veriyorsa o zaman yapmanız gereken ilk işlem Google Chrome'u resetlemek olmalıdır.

Herhangi bir uzantı indirme işlemlerinizde sorun çıkartıyor olabilir.

Google Chrome nasıl sıfırlanır? linkinden Chrome'u nasıl resetleyeceğinizi / sıfırlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Yine Chrome Başarısız - Sistem meşgul hatası eğer bilgisayarınıza malware yani zararlı yazılım yüklendiyse ortaya çıkabilir.

Bu durumda bilgisayarınızda virüs / malware taraması yapmanızda fayda var.

Bilgisayarınızda virüs /malware taraması için şu iki programı kullanabilirsiniz:

  1. Adwcleaner nedir? Nasıl Kullanılır? linkini tıklayarak ADWCLEANER yazılımını indirin. Linkte anlatıldığı gibi çalıştırın.
  2. Adwcleaner ile tarama bittikten sonra bilgisayarınızı Malwarebytes anti-malware programı ile bilgisayarınız derin bir taramadan geçirin. Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır?

Bu işlemlerden sonra Chrome Başarısız - Sistem meşgul hatası çözülecektir.