başka birinin sosyal media hesabina şifresiz giriş yapmak mümkünmü

kullanici53158 (3) 2 yıl önce sordu

Ben başka bir arkadaşimin mesela sevgilimin. sosyal medya hesabina giriş yapmak istiyorum.

nasil yapa bilirim şifre kullanmadan. ve önerdiğiniz yöntemler. her türlü hesapta yapmak mümkünmü dür ÖRNEĞIN: IMO. Fasebook. twiter.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Herhangi bir sosyal medya hesabina şifresiz giriş yapmak mümkün degildir.

Daha önce sisteme giriş yapılmışsa ve beni hatırla seçenegi seçildiyse o bilgisayar ya da cihazda şifresiz oturum açılabilir. Farkli bir cihazdan giriş için mutlaka şifre gerekir.

kullanici53158 2 yıl önce

anladim. ama bazi uygulamalar ile şifresiz giriş yapildiğini söylüyorlar. bunun içi 3..4 tane uygulama lazimmiş ama bilmiyorum.

hydra 2 yıl önce

öyle bir şey olsaydı sosyal medya platformları iflas ederdi @kullanici53158

kullanici53158 2 yıl önce

Anladim. teşekkür ederim abi

alattin 2 yıl önce

@kullanici53158 böyle bir şey olsa sadece instagram, facebook için değil bankalar, devlet siteleri gibi tüm siteler güvensiz olurdu ki şifre kullamanın anlamı kalmazdı.

kullanici53158 2 yıl önce

anladım. yanı böyle bır yöntem yokç ılgılndığın ıçın teşekkürler abı