başka kişileri takip edemiyorum. Takip basınca 1 sn sonra eski halini alıyor

bzmedine (1) 7 yıl önce sordu

İnstagramda baskalarını takip edemedim.Biraz arastırdım sebebi pespeşe fazla kişiyi unf ettiğim için. Bu kalıcı bir durum mu yoksa gecici bir durum mu çözümleri nedir.

Toplam 2 cevap

araz01 (291) 7 yıl önce cevapladı

Genelde internetin yavaş olmasından kaynakların. Tanımadığınız kişileri takip etmekten ceza yemediğinizden ve takip etmeye çalıştığınız kişi veya kişiler tarafından engellenmediğinizden emin olun.

cemphp (651) 7 yıl önce cevapladı

Geçici bir durum. Bir kaç gün sonra kendiliğinden düzelecektir.