Başkasının WhatsApp'ına girdiğimi anlamaması için ne yapmalıyım?

kullanici596168 (1) 4 yıl önce sordu

Ben birinin whatsappna girio bakmak istiyorum ama interntle ile de işim var ben girdiğimde bildirim gelirse girdiğim anlaşılır bunun için herangi bi yol varmı girdiğimi anlamaması için bildirim gelememesi için

Toplam 2 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

WhatsApp uygulmasının internetini keserek işleme devam edebilirsiniz.Bunun için NoRoot uygulmasını indirerek deneyebilirsiniz.

Telefonda uygulamaların internete erişmesi nasıl engellenir?

kullanici596168 (1) 4 yıl önce cevapladı

Ne yazıkkı telefon huawei onlara root atılmıyo

ybaskin34 4 yıl önce

root atma işlemine gerek ; bu uygulamayı play storeden indirin. ardından whatsapp internetini kesebilirsiniz. ( rootsuz çalışıyor )