Başlangıçda Açılan Gereksiz Programlar Ve Servisler Otomatik Nasıl Kapatılır?

ardahd (631) 8 yıl önce sordu

Başlangıçda Açılan Gereksiz Programlar Ve Servisler Otomatik Nasıl Kapatılır?

Toplam 1 cevap

ardahd (631) 8 yıl önce cevapladı

Başlangıçda Açılan Gereksiz Programlar Ve Servisler Otomatik Nasıl Kapatılır?

360TotalSecurity : http://www.tamindir.com/360-total-security/

360TotalSecurity ile taratırsanız Başlangıçda Açılan Gereksiz Programlar Ve Servisleri kapatcak ve açılışdaki hızınız artcaktır.