Başlangıçta ekranda bir şey yok

gasir (1) 9 yıl önce sordu

yukarıdada belirtiğim gibi başlangıçta ekranda hiçbirşey yok ama bilgisayar hızlı 1-2 dakka sonra ekrana dosyala gözüküyor

Toplam 2 cevap

blackheaven (728) 9 yıl önce cevapladı

Merhabalar . Sorunun sanırım masaüstünün geç gözükmesi . bir yolu var dene derim .

bilgisayarı yeniden başlattığında biosa gir hangi tuş bilmiyorum f8 olablir. ordan vga modunu etkinleştir. disable olması lazım onu enable yap tekrardan başlat . sorunun düzelicektir diye umuyorum .

yusufbozar (348) 9 yıl önce cevapladı

Windows 8, Windows 7 ve  Windows Vista da gizli olarak IconCache.db dosyası bulunmaktadır. Gizli dosyaları görünür hale getirdikten sonra

C:\Kullanıcılar\"Kullanıcı Adı"\AppData\Local\IconCache.db

yolunu takip ederek IconCache.db dosyasını siliniz ve bilgisayarı yeniden başlatınız.

Böylelikle ikon ön belleği temizlenmiş olacak. Merak etmeyin yeniden başlatmadan sonra IconCache.db yeniden oluşacaktır.