Başlatmada sorun belirtilen modül bulunamadı hatası nasıl çözülür?

candan (4301) 8 yıl önce sordu

1 başlatmada sorun belirtilen modül bulunamadı) flash bellek hatası nasıl çözülür?

flash belleğim açılır mı?

flash bellek virüsü nasıl temizlenir?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

                                                    BİLGİ PAYLAŞIMI

bilgisayara programı indirip kuralım

flash beleği bilgisayara takalım ve starrt tarama bittikten sonra aşağıda ikitane sekme beliriyor sağdaki sekmeye tıklatalım ve nereye kaydedileceğini seçelim  kaydet diyoruz ve flash beleğimizi biçimlendiriyoruz yeniden beleğe dosyalarımızı kopyala yapıştır diyelim flash beleğimiz sorunsuz açılıyor

http://www.tamindir.com/usb-virus-scan/

candan 7 yıl önce

aşağı oylayan arkadaş her kimseniz gerekçenizi birde imzanızı atarsanız bizde sizi tanımış oluruz