bat dosyasıyla modeme reset atılır mı atılırsa nasıl atılır ?

hakan11 (1) 8 yıl önce sordu

bat dosyasıyla modeme reset atılır mı atılırsa nasıl atılır ? anlatabilirmisiniz

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

.bat dosyası ile modeme ancak modemin Telnet'e açıksa ve destekliyorsa yapabilirsin.

bat dosyası toplu işlem dosyasıdır.  Modeme komut satırından doğrudan komut gönderemezsin. Modeminde telnet özelliği varsa ve açıksa o zaman biraz uğraş ile yapılabilir.

Yine aynı şekilde modemin markasına ve modeline göre resetleme için gerekli komutlar değişebilir.