Battlefield 2 kurarken "please insert CD/DVD in drive E:" sorunu nasıl çözülür?

emrah662020 (30) 3 yıl önce sordu

Merhaba, ben oyun ve film satılan CD'ciden USB'ye Battlefield 2 oyununu attırdım fakat aşağıdaki hatayı veriyor nasıl çözebilirim?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Batlefield 2 USB belleğinde olduğu için SYSTEM klasörünü bulmakta zorluk yaşıyor yani Batlefield 2'i masa üstünde bir klasöre kopyalayıp kurulumunu yapmayı dene.

emrah662020 3 yıl önce

kardeş kopyala yapıştır olmuyor windows 10 kullanıyorum kopyalıyorum fakat yapıştırılmıyor

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

ISO olarak mı? Eğer öyleyse Daemon Tools ile yapmayı dene muhtemelen olur.

emrah662020 3 yıl önce

İSO degil normal setup dosyası