Bedava Hergün Değişik Programların Yasal Lisans Almak

ardahd (631) 8 yıl önce sordu

Bedava Hergün Değişik Programların Yasal Lisans Almak

Bedava Lisans Almak

yunusemre2344 8 yıl önce

Güzel bir fırsat ancak indirdiğimiz programı kurmak için süre kısıtlaması var. Acaba süre sınırı içinde başka bir bilgisayara kurmaya izin veriyor mu?

ardahd 8 yıl önce

7 Gün içinde indirdiğiniz programdaki keyi aktif etmeniz lazım yoksa kabul edilmeyecektir.Süre sınırı içinde bir başka bilgisayara kurup verilen keyi girebilirsiniz.

Toplam 1 cevap

ardahd (631) 8 yıl önce cevapladı

Bu site ile tamamen güvenilir hergün değişik programların Yasal Lisansını alabilirsiniz.

Site : http://tr.giveawayoftheday.com/

İndirme sayfasına gidine tıklayın.Hemen indire basın ve e-posta adresinizi yazın.E-postasınza link gelcek ordan programı indirin key ile vercek keyi girin ve yasal lisanslı program kullanın.