Bedava site açtım sayfalarda hata veriyor

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Merhaba tr.gg uzantılı site açtım. Sayfalarda "Webmaster sadece sizin görebilmeniz için daha bir sayfa eklememiş." hatası veriyor.

Saklı sayfalar ekstradını ekledim giris yaptım böyle hata veriyor. Nasıl düzeltirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bence sen wordpress.com'dan bedava site aç. WordPress sana daha kolay gelir. Bahsettiğin şey bir hata değil, sayfa eklememişsin o yüzden "burada bir sayfa yok" diyor. Sayfa eklemeni istiyor yani.