Bedava-sitem.com nasıl kullanılır?

mlekesizzz (40) 3 yıl önce sordu

Bedava-sitem.com nasıl kullanılır? Nasıl üye girişi eklenir ?

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Bu videoda ücretsiz alan adı ve hosting nasıl alırsın bu videoda anlattım:

https://www.youtube.com/watch?v=R8oL2VyNJW8&ab_channel=uzmanim.net

samettxlegend (1) 3 yıl önce cevapladı

bedava bulamazsın çoğu paralı freenom gibi sitelerden alabilirsin

emrah662020 3 yıl önce

O site ücretsiz kardeş bende kullanıyorum yanlış bilgi verme

mlekesizzz 3 yıl önce

evet benimde var sitem bedava

mlekesizzz 3 yıl önce

örnek sitelerde bazı özellikler var onların nasıl yapıldığını sormuştum ben