Bekleme Akıllı Güç tasarrufu Nedir?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar Bekleme Akıllı güç tasarrufu nedir ne işe yarar ? Kapatsam ne gibi etkileri olur?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bu özellik hakkında bilgi sahibi olmadığım için internettem araştırdım. Araştırmalarıma göre bu bir çeşit gelişmiş güç tasaruffu modu. Pilin azaldığında falan şarjın hemen bitmesini önlemek için neredeyse çoğu arka plan işlemini kapatıyor. Ama önemsediğin bazı uygulamalardan da bildirim alma sorunu yaşayabilirsin. Aşırı gereği yok diyebiliriz.