Beklenmeyen bir hata klasörü silmenizi engelliyor...Hata 0x80004005 Belirtilmemiş hata

kadirelvan (1) 7 yıl önce sordu

http://i.hizliresim.com/41prnQ.png

Yukardaki resimde gördüğünüz gibi;

"Beklenmeyen bir hata klasörü silmenizi engelliyor...Hata 0x80004005 Belirtilmemiş hata"  Hatası ile karşılaşıyorum, lütfen konu hakkında bilgilendirme veya çözüm sunar mısınız? Şimdiden teşekküler.

Toplam 2 cevap

ybaskin34 (1440) 7 yıl önce cevapladı

arka silmek istediğinin program açık olabilir mi ?

güncelleme yapmayı dener misiniz ?

kadirelvan 7 yıl önce

sorun şu silmek isteğim oyun dosyaları ve oyun dosyalarını uinstall bölümünden kaldırdım fakat içinte kalıntılar olmuş onları silmeye çalıştığımda bu hatayı veriyort güncellemeler full windows 8.1 kullanıyorum

ybaskin34 7 yıl önce

iobit unistaller ya da revo unistaller ile kaldırmayı dene bi.

kadirelvan 7 yıl önce

Sorun Şu programı zaten orbit ile kaldırdım fakat dosyaları bıraktı ve onlarıda hiç bir programla silemiyorum ellede dahil şimdiye kadar bir sürü program denedim sonuç olumsuz kafayı yıcem

ybaskin34 7 yıl önce

o zaman şöyle bişey yap. şimdi " güvenli modda" başlat bilgisayarı oradan sil.

ybaskin34 7 yıl önce

bide unlocker programını kullan , güvenli moddda olamdıysa .ama önce kesin güvenli modda dene kaldırmayı.

kadirelvan 7 yıl önce

unlocker felan denedim olmuyor ama birde güvenli modda deneyeceğim

ybaskin34 7 yıl önce

@kadirelvan güvenli modda dene umarım işine yarar. çünkü aklıma şuan gelebilecek seçenekler bunlar. ya da en son izin komutlarını değişiterek yapmayı dene.

efe9135 (1) 7 yıl önce cevapladı

dosya silme programları ile dene internette birsürü bulunuyor