Belirttiğim özellikli bilgisayara bu para verilir mi ?

draskovenc (1) 7 yıl önce sordu

İyi günler aşşağıda vermiş olduğum özelliklere göre bu bilgisayara bu para verilir mi ? Bu bilgisayar ile oyun oynayabilir miyim? Oyundan kast ettiğim pes2016,cyris 3 gibi oyunları kaldırır mı ?

http://i.hizliresim.com/j8OnmL.jpg

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Rsimdeki  bilgisayar Bu Özelliklerde bu parayı eder evet bahsettiğiniz oyunda prformans alamassınız

sistem özellikleri en az i5 işlemci ve 6 ram desteği olması gerekir oynlarda

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Fotoğraftaki bilgisayar ilk nesil işlemci kullanan bir i3. Şuanda üzerinden 6 nesil daha geçti. Ancak yine de günlük internet kullanımları vs gibi durumlarında yeterli olacaktır.Ayrıca ekran kartı Direct x 11 desteklemeyen eskimiş bir kart.Bu da günümüz oyunlarında sorun çıkartacaktır. Zaten sorun çıkartmasaydı da performans almanız çok zor görünüyordu çünkü yetersiz kalacaktı.

Benim bilgisayar ile ilgili görüşlerim;

  • Fiyatı bana kalırsa fazla.
  • Eğer internet ve günlük kullanım harici programlar haricinde kullanacaksanız almanız yanlış olacak.
  • SSD sayesinde günlük kullanım hızı gayet yeterli olacaktır, ama dediğim gibi fiyatta pazarlık yapmanız gerekli.