Ben format atarsam google hasabi silinir telefonda o hesabi nasil telefona geri getirilir

kullanici78271 (1) 10 ay önce sordu

Merhaba beyler ben telefona format atmak istiyorum benim google hasavini silipte telefona format atayim yoksa kendisi silinirse onu nasil geri getitrebilirim

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 10 ay önce cevapladı

Hesabı niye siliyorsun? Google hesabını silme. Verilerin google hesabında tutulur. Normal formatını at. Sonra da aynı google hesabını telefona ekle. Yapman gereken bu kadar.

kullanici78271 (1) 10 ay önce cevapladı

Tamam hakan bey size cok tesekur ederim