ben windows 8.1 yüklüyorum bilgisayarımdaki dosyalarım silinir mi cevap bekliyorum

kullanici746523 (1) 8 yıl önce sordu

ben şimdi yüklüyorumda windows 8.1 bilgisayarıma d ve e klasörlerimde macera korku gerilim filmlerim var silirmesinden korkuyorum nasıl aktarma yapabilirim bilgilendirinmisiniz beni cevabınız bekliyorum.birde yönetici şifresi gerekiyor nasıl ayarlarım.

Toplam 2 cevap

kullanici746523 (1) 8 yıl önce cevapladı

birde c klasörümdeki dosyaları silsem windows 8.1 nasıl yerleştirecem cevap verirmisiniz.ayrıca yönetici şifremi bilmiyorum nasıl ayarlayacam söylermisiniz.

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı
Eğer Windows 8'i Microsoft Mağazadan 8.1'e yükseltiyorsan C bölümündeki dosyalarında (programlar, belgeler, video ve fotoğraflar vb arşiv dosyaları) silinmez. Diğerler warrior'un belirttiği şekilde.. Şifre konusuna gelince 8.1 kurulumu sırasında bunu sen belirleyecek ve atayacaksın (Sana kurulum aşamasında sorulacak.).