Beni takip ediyor mu ?

kullanici536966 (1) 7 yıl önce sordu

Instafollow uygulmasından eski sevgilimin beni takibi bıraktıgı bildirimini aldım..Ama 1 bucuk aydır onun takip ettiği kişilerde ben görünüyorum o ise takipçilerimde görünmüyor.Başka arkadaşlarımın hesaplarından bakıyorum takip ettiklerine yine ben görünüyorum.Neden olabilir?İlk kez böyle bir şey görüyorum.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Söylediğinize göre işlemin bu şekilde olması garip. Bu durumda birkaç fikir düşünebiliriz.

  • Eski sevgiliniz sizi engellemiş olabilir
  • Geçiçi bir sorun olabilir.Daha sonra kendiliğinden düzelebilir.