Beni WhatsApp‘tan engelleyen Kişinin mesaj bölümünde güvenlik kodu değişti bildirimi nasıl neden gelir Acaba engeli kaldırdı mı Nasıl oluyor böyle bi

kullanici123297 (1) 2 yıl önce sordu

Engeli kaldırdı mı ?Beni WhatsApp‘tan engelleyen Kişinin mesaj bölümünde  güvenlik kodu değişti bildirimi nasıl neden gelir Acaba engeli kaldırdı mı Nasıl oluyor böyle bişey

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (582) 2 yıl önce cevapladı

O kişi WhatsApp'ı telefondan kaldırıp yüklemiştir, ya da başka telefondan girmiştir.