benim bilgisayarım 64x tabanlı ama yanlıslıkla 32 bıt e cevırdım gerı 64 bit e cevıremıyom yardım edebilirmisinız

kullanici715974 (1) 3 yıl önce sordu

64x bit tabanlı bi pc yı yanlıslıkla 32 bıt e cevırdım ve geri  64 bit e cevıremıyorum yardım edermısınız lutfen

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Yanlışlıkla nasıl 32 bit'e çeviriyorsun? Tekrar format at, 64 bit yapmak için.

adils 3 yıl önce

bence o format atarken yanlis secmis olabilir ama bu bir ihtimal . Ama olmaya da bilir bunu kendisinden sormak lazim

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Yanlışlıkla nasıl 32 Bite çevirdin? Ancak format atmış olman lazım ve 32 bit Windows yüklemiş olman lazım. Çözümü yine aynı. Format atacaksın ve 64 bit Windows yükleyeceksin. Başka çözümü yok.