benim bilgisayarıma chromium virüsü geldi.

kullanici62319 (1) 3 yıl önce sordu

Youtubedeki bütün silme işlemlerini yaptım. Malwarebytes uygulamasını yükledim öyle sildim fakat Pdf uygulamasında birlikte aç dememe rağmen chromium virüsünün silinmediğini gördüm.ne yapmalıyım zararlı mıdır yine de?

Toplam 2 cevap

ilkaybaki16 (572) 3 yıl önce cevapladı

Burada çözümünü yazdım, olmazsa yardımcı olurum.

anilerdogan (1) 3 yıl önce cevapladı

WinRAR'da "Arşiv Oluştur"a tıkla dosayayı seç, ardından seçeneklerden "Arşivlenen Dosaları Sil"i işaretle ve arşivi oluştur. Arşiv Oluşacak ve dosya silinecek o arşivide artık geri dönüşüme atıp deri dönüşümü temizlersin ne olur ne olmaz temp i de temizlemeyi unutma.