Benim bilgisayarımda yönetici izni sahibi degilim. Bu nedenle ne bir oyun kurabiliyorum ya da bir sey silebiliyorum.

kopal2006 (1) 4 yıl önce sordu

Benim bilgisayarımda yönetici izni sahibi degilim. Bu nedenle ne bir oyun kurabiliyorum ya da bir sey silebiliyorum. Ve bunla beraber sarı mavi kalkan gibi görünen bir seye bastıgımda bilgisayarım donuyor.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden @candan bir çözüm paylaşmıştı dilersen alttaki linkten çözüme ulaşa bilirsin

Yönetici izni nasıl kaldırılır ?