Benim Instagramimda tekrar dene hatası var VPN yi bile denedim olmadı sizce ne yapmalıyım

neva21 (1) 2 yıl önce sordu

Instagramima tekrar dene hatası var VPN yi bile kullandım olmadi Sizce ne yapmalıyım

neva21 2 yıl önce

Yardım ederseniz çok mutlu olurum lütfen

xbedirhanx 2 yıl önce

Muhtemelen hesabınız engellendi ama siz yine de bir ekran görüntüsü atar mısınız hatadan?

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Muhtemelen hesabınız Instagram tarfından engellendi. Instagrama bir şikayet mektubu yazarak engelin ne zaman kalkacağını öğrenebilirsiniz.

neva21 (1) 2 yıl önce cevapladı

Burdan ekran görüntüsü atılmıyor

xbedirhanx 2 yıl önce

Hızlı resim sitesini aracı olarak kullanabilirsiniz, resmi oraya yikleyip buraya linkini koyabilirsiniz.