Beste yapmak için nota programı var mı?

mat7 (341) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar pc yüklenecek ve beste yapılabilecek bir nota programı var mıdır ?

Toplam 2 cevap

birhanbirtane (8) 5 yıl önce cevapladı

Fl studio'yu öneririm harika bir beste yapma programı

mat7 5 yıl önce

Bu programı indirecek düzgün bir site bulamadım hepsi tehlike uyarısı verdi. @birhanbirtane (8)

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Kendimce derlediğim 3 tane beste programı var.

1. Ableton Live:

30 Gün deneme süresi veriyor ve çok kullanışlı bir program.

Windows ve Mac: İndirmek istersen Link

2. Fl studio:

Windows ve Mac bilgisayarlara kurula biliyor.

711.66 Mb bir indirme ile Windows'a indire bilirsiniz Link

717.28 Mb bir indirme ile Mac'a indire bilirsiniz İndirme Link

3. Cubase:

30 Günlük bir deneme sürümü var ve bu süre bittikden sonra sizden lisans santın almanızı isteyecek.

[Windwos ve Mac sürümlerini destekliyor] İndirmek için Link'e tıkla

mat7 5 yıl önce

Sedece FL Studio 20 indirebildim , diğerlerini indiremedim. indirdiğimide nasıl kullanıldığı tam anlayamadım. Belkide profosyonel biri olmadığım için anlayamadım . Yide çok teşekkürler uğraşıp cevap verdiğinizin için. @ darkcrak (1336)

darkcrak 5 yıl önce

Zaten bu tür programlar profosyonel programlar @mat7