Bildirdiğiniz hesabı inceledik ve Twitter Kuralları'nı ihlal ettiğini gördüğümüz için kilitledik

yaralayan (1) 5 yıl önce sordu

Şimdi şöyle ki ben çok sayıda spam yediğim için kapanmış olabilir diye düşünüyorum itiraz ettim ve mailime cevap olarak şunu söyledi Twitter: “Bildirdiğiniz hesabı inceledik ve Twitter Kuralları'nı ihlal ettiğini gördüğümüz için kilitledik: https://twitter.com/rules. Hesap sahibi istediğimiz eylemlere ve belirttiğimiz politikalara uygun davranırsa, hesabın kilidi açılacaktır.”  yani ben anlayamıyorum ki açılacak mı bir daha açılmayacak mı bu 2. gün hala bekliyorum ve askıda görünüyor. Hiçbir fikrim yok...

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Buradan sonra sizin yapacagınız başka bir şey yok. Biraz bekleyin.