Bildirim servisimi değiştirebilirmiyim? Launcher olmadan?

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Merhaba bunu okuyan kardeş

Benim tabletimde bildirimler geliyor ama çoğul olarak gözükmüyor mesala 6 tane youtubeden bildirim geldi bildirim çubugunda sadece 1 youtube simgesi gözüküyor bunu değiştirebilirmiyim?

Yani kısacası samsung push serviceyi kullanıyımmı?

Model casper via s10

Çok tesekkurler

Rootsuz

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Daha önce hiç kullanmadım o yüzden dediğini yaparmı bilmiyorum ama yine de birkaç tane uygulama önereyim. Deneyip bizimle tecrübeni paylaşabilirsin.

Material Notification Shade

Material Status Bar

iNoty OS 11

iNoty : Notification bar OS 11

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho samsung push serviceyi kullanıyımmı?

omercik 6 yıl önce

Şayet bu uygulamalar erişim izni istiyorsa ver tabii ki @temmuz2004

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho? 1.si olmadı galiba

omercik 6 yıl önce

Dediğim gibi bunları bizzat denemedim, yani "bunlar senin işini görür" gibi bir iddiam yok açıkçası. @temmuz2004

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho inoty os 11 i deneyeceğim eğer olmazsa Samsung push serviceyi deneyeceğim

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho hiçbiri işe yaramadı. Başka öneriniz vsrmı android 6.0

omercik 6 yıl önce

Başka bildiğim yok maalesef. Galiba bu Android'in kendi özelliği olduğu için böyle olsa gerek @temmuz2004

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

Yardım edecek varmı?