bilet almak için girdiğim internet sitesinde şehir seçim kutucuğuna tıklama yapamıyorum

kullanici762167 (24) 9 yıl önce sordu

uçak bileti akmak için girdiğim pegasus, thy firmaların ana sayfasında bulunan şehir seçme kutucuklarına tıklayamadığım gibi anadolu jet de bu kutucuklar çıkmamakta ve atlasjetin sitesinde bu kutucuklardan sadece 1 tanesi çıkmakta. Bu sorun 2. defa başıma geldi. Bir ara yoktu şimdi tekrar başladı.

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Hangi tarayıcıları kullanıyorsunuz? Hangi işletim sistemi? Hangi antivirüs veya benzer yazılımlar aktif olarak çalışıyor?

Cemkara'nin cevabına ek olarak

  • Tarayıcınızda yüklü eklentiler sorun çıkarıyor olabilir. Eklentileri silmeyi deneyebilirsiniz.
  • Tarayıcı sürümleriniz eski güncel olmayabilir.
  • Bir tür zararlı eklenti veya reklam uygulaması sorun çıkarıyor olabilir

Bilgisayarınızı zararlılara karşı taramayı deneyebilirsiniz

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Bu tür sorunlar tarayıcı uyum sorunlarından kaynaklanır.

Girdiğiniz sitede eğer seçim kutularından seçim yapamıyorsanız girmiş olduğunu sitede bazı tarayıcı uyum sorunları mevcut demektir.

Bu durumda şunları yapabilirsiniz:

  • Farklı tarayıcı ile siteye girebilirsiniz. Örneğin sorunu Chrome ile yaşıyorsanız Firefox ile deneyin.
  • Tarayıcı verilerini temizleyin. Bazen tarayıcı verilerindeki hatalarsan bu tür sorunlar yaşayabilirsiniz.

Tarayıcı verilerini şu şekilde temizleyebilirsiniz:

  1. Tarayıcınız açıkken (Firefox, Chrome fark etmez) CTRL + SHIFT + DELETE tuşlarına aynı anda basın.
  2. Tüm seçenekleri işaretledikten sonra tarayıcı verilerini temizleyi seçin.
  3. Tarayıcınızı kapatın ve açın.
  4. Siteye girip işleminizi tekrar deneyin.
kullanici762167 (24) 9 yıl önce cevapladı

cevabınız için teşekkür ederim. Ancak her 2 seçeneğide uygulamama rağmen değişen bir şey olmadı malesef..