Bilgiayarimdan Beep Sesi Geliyor Ve Biraz Oynadıktan Sonra Kapanıyor?

nzsdmr (1) 6 yıl önce sordu

Bir kac gündür pc den beep sesi geliyor. Bu durumu windows + D tuşuna basarak geçici olarak hallettim ama bu sefer de tam oyun oynayacağım zaman donup kapanıyor. Neyden kaynaklanıyor olabilir ? ( Leptop )

Toplam 2 cevap

nzsdmr (1) 6 yıl önce cevapladı

Lütfen yardım ediin!!

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Probleminiz hakkında biraz daha detay verebilirseniz çok güzel olur. Nasıl böyle oldu? Durup dururken olmuş olamaz herhalde. Ya da ilk aldığınızda mı böyleydi?