Bilgilerine sahip olmadığım Facebook hesabını kapatabilir miyim?

taha98 (1) 7 ay önce sordu

MERHAHA SİZLERİ YOUTUBE KANALINIZ ÜZERİNDEN TANIDIM VE YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ DİYE SORMAK İSTEDİM.

YILLAR ÖNCE KULLANDIĞIM Bİ FACEBOOK HESABI VARŞİFRESİNİ BİLMİYORUM KAYITLI TELEFONA DA ERİŞİMİM YOK AYNI ŞEKİLDE KAYITLI MAİL HESABINA DA ERİŞİMİM YOK BU DURUMDA YAPABİLECEĞİMİZ BİŞEY VARMI ACABA

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 ay önce cevapladı

Pek yapabileceğin bir şey yok. Hesapta senin fotoğrafların varsa Sahte hesap olarak şikayet edebilir ve kapattırabilirsin.