Bilgisara yeni bir dll dosyası ekledim ve bunu cmd yolu ile kaydetmek istiyorum fakat hata alaıyorum

merve483641 (1) 7 yıl önce sordu

Cmd ekranına yazmaya çalıştığım şey : regvsr32 Fmodex.dll

Aldığım Hata: 'regvsr32' iç ya da dış komut, çalıştırılabilir
program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor.

Çozümü nedir ?

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Biraz araştırma yaptım ve buna benzer bir sorun uzmanım.net de daha önce sorulmuş ve cevap bulmuştur. Bi linkteki yöntemi dene. Eğer çözüm alamaz isen yorum olarak yaz

Link: http://uzmanim.net/soru/komut-istemi-sorunu-duzenle-ic-ya-da-dis-komut-calistirilabilir-program-ya-da-toplu-is-dosyasi-taninmiyor-nasil-cozulur/57923

Umarım faydalı olmuştur...

merve483641 7 yıl önce

Mount Blade Warband