bilgisayar açıldıgında CCLEANER izin istiyor nedenki?

katil213 (30) 6 yıl önce sordu

arkadaşlar pcyi her açtıgımda ccleaner izin istiyor ben "hayır" diyorum her zaman arkadaşlar bunu nasil kapatabilirim?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Ccleaner default olarak baslangicta çalışmaya ayarlıdır. Program ayarlarından veya görev yöneticisi "başlangıç" sekmesinden programın PC acilisinda çalışmasını iptal edersen problem ortadan kalkar.

Bu halde programı ihtiyaç hallerinde mouse ile bağlantı veya kısa yolunu kullanarak kendin açarsın.

katil213 6 yıl önce

sağolun

temmuz 6 yıl önce

:) @katil213

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

CCleaner Pc açıldığıda sesiz olarak gizli simgelerde açılır farketmesin hiç ayarlarda bir değişiklik olmuştur

CCleaner bilgisayarınızdan tamamen kaldırın yeniden kurun düzelmesi grekir