Bilgisayar açıldığında discord uygulaması açılıyor açılmasın?

bl4lev (790) 4 yıl önce sordu

Discord  bilgisayar açılınca discord açılmasın?

Discord  windows açılınca aktif oluyor olmasın?

Discord  açılmasını nasıl kapatabilirim?

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

Discord, oyun oynayan insanların iletişimi için kurulmuş sohbet uygulaması kullanımı kolay ayrıca sosyal ağ niyetinede kullanılıyor.

Windows açılınca discord uygulaması açılıyor açılmasın?

Windows başlattığınız zaman discord hemen önümüze gelmesi sinir bozucu olabiliyor veya rahatsız edebiliyor windows açılınca discord açılmasın sorusuna açıklık getirelim.

ilk olarak discord uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor

  • kulaklık iconu göreceksiniz yanında çark işareti olacak basınız ve ayarlar önümüze gelecek

  • koşede aşa indirme çubugunu göreceksiniz ve en aşa indirelim windows ayarları seçeneğine tıklayın

  • sistem başlangıç davranışı alt tarafında discord'u aç yazısını göreceksiniz ve koşede tık ile seçilmiş tık üstüne basın ve kapatın

discord artık sistem başladığı zaman önünüze gelmeyecek görülmeyecek ve uslu çocuk olacak.