Bilgisayar açıldığında ekran gidiyor ve fanlar yavaşlıyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?

suzz (1) 2 yıl önce sordu

Daha önceden de olmuştu ama 7 aydır karşılaşmadığım bir sorun. Bilgisayarı açıyorum Chrome veya başka bir şeye girince ekran kapanıyor ve ekranda analog yazısı çıkıyor. Fanlar yavaşlıyor ancak gücü kesip tekrar açınca oluyor. Termal macunu yeni değiştirdim. Sıcaklığı Aida64 ile test ettim 30 dakikalık stres testi sonucunda 47 derece sabit kalmıştı, sizce sorun neyde?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

RAM'larda sorun olabilir.

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

PSU'da sorun olabilir.