Bilgisayar Açıldıktan 2 dk sonra arama kutusu geliyor (Windows 7)

tacobey7 (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarım Açıldığında Arama Sonuçları Geliyor Ve Kapattigimda Tekrar Tekrar Geliyor Bazen Sorun Düzeliyor Ama Yine Aynisi Oluyor.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Klavyenin F3 tuşu bozulmuş vya basılı kalıyor olabilir mi? Bu sorun genelde F3 tuşu basılı kaldığında ortaya çıkar. Desktop bilgisayar kullanıyoran klavyeyi çıkart öyle bir dene tekrar açılacak mı diye bakabilirsin.