Bilgisayar açılırken Exper yazısında kalıyor

ferit55 (1) 5 yıl önce sordu

Yeni bir bilgisayar aldıgım exper pc mi açarken görüntü exper yazısında takılı kalıyor ne yapabilirim

kaydolum 5 yıl önce

@ferit55 bios pilini çıkarıp sıfırla

Toplam 4 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Alır almaz mı böyle oldu? Yani bilgisayarı hiç açamadın mı aldıktan sonra?

ferit55 (1) 5 yıl önce cevapladı

Aldiktan 1-2ay sonra oldu

omercik 5 yıl önce

Tam olarak neyden sonra oldu bunu bilmek lazım. Yani kasayı mı açtın temizlemeyemi çalıştın vs. Bu gibi detayları da paylaşırsan güzel olur.

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Yetkili teknik servisine gösterebilirsin. Herhalde garanti kapsamında müdahale ederler (Sabit disk veya RAM'lerden olabileceğini düşünüyorum dersin, bakarlar. Merak etme, bakmışken yazılımsal, yani işletim sistemiyle bile alakalıda olsa problemini çözerler, düzeltirler. Kuvvetli ihtimallede böyle olur).

kaydolum (97) 5 yıl önce cevapladı

bios'u sıfırlamayı dene