Bilgisayar açılırken kapanıyor, nasıl çözebilirim?

krisjenner (1) 3 yıl önce sordu

Bilgisayarımın güç tuşuna basıyorum bilgisayar acilip 1 saniye sonra tekrar kapanıyor aradan 3 - 4 saniye geçtikten sonra tekrar açılıyor. Bazende görüntü gelmiyor VGA'ı çıkarıp takiyorum ondan sonra geliyor, nasıl çözebilirim?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Güç kaynağının markası/modeli nedir? Güç kaynağında sorun olabilir.

krisjenner (1) 3 yıl önce cevapladı

Marka everse 300 watt

hydra 3 yıl önce

Sorunun güç kaynağından olduğunu düşünüyorum ama emin değilim. Yazılımsal olmadığı için daha fazla yardım edemeyeceğim, başka bir PSU ile deneyin.