Bilgisayar açılıyor ama masaüstüne geldikten sonra geri kapanıyor

alprnyvz (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayar acılıyor ama masaüstünde karşıma bir dosya geliyor çalıştır diye bende kapatıyorum sonra pcde kapanıyor

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

windows başlangıçta açılan programları kontrol edin o programı sonlandırın bana ilginç gelen programı kapatınca pc kapanması

Bilgisayar açılışta gereksiz açılan programları kapatın  görev yöneticisinden  kapatabilirsiniz fakat tüm programları göremessiniz programı burdan indirin  kurulumunu yapın tıklatın açın araçlar / otamatik başlatma yöneticisi / çalışmasını istemediğiniz programların tikini kaldırın

notify (538) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Bu dosya her neyse, ve bilgisayarınız her açıldığında karşınıza çıkıyorsa Bunu engellemek için Başlat>Çalıştır>msconfig.exe diye aratarak oradaki menülerden Başlatma menüsüne gelerek bilgisayarınız açıldığında aktif olan programları görebilirsiniz. Buradan bahsettiğiniz dosyayı devredışı bırak diyerek tekrar bilgisayarınızı yeniden başlatınız. Sorunun tam olarak ne olduğunu bilmediğim için bu yolun işe yarıyacağını düşünüyorum.