Bilgisayar başımı ağrıtıyor

kullanici391442 (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarda çok oturunca başım felaket ağrıyor. Bilgisayar başımı ağrıtıyor neden olabilir? Bilgisayar baş ağrısı yapar mı?

Toplam 3 cevap

ardahd (631) 7 yıl önce cevapladı

Kasanın sesiylede alakalı olabilir fanlardan çıkan ses çok fazlaysa.Monitörün parlaklığını en düşüğe al.

enes7534 (13) 7 yıl önce cevapladı

Arkadaşlarında dediği gibi fan sesi varsa fan sesini azalt ( laptopsa bilgisayar soğutucu al) , monitor parlaklığını düşür.

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Monitörden gelen ışınlar başını ağrıtıyor olabilir aşağıdaki linkte monitörden gelen ışınları hafifletmek için kullanılan bir programı yazmıştım incelemeni tavsiye ederim

Link : Tıkla

Umarım faydalı olmuştur...