Bilgisayar, Denetim Masası

komando82 (1) 9 yıl önce sordu

Bilgisayar öğesini ve denetim masasını geri dönüşüm kutusu gibi masaüstüne taşımak istiyorum.Nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Toplam 4 cevap

melihrock (1) 9 yıl önce cevapladı

windows 7 de ise başlat menüsü ve denetim masasına sag click orada da masaüstünde göster

windows 8 de ise metro arayüzünden dosya ismini aratarak alt taraf da dosya konumunu aç yaparak erişebilirisiniz.

kenanftl (98) 9 yıl önce cevapladı

Başlata tıklayın , denetim masası ikonuna sağ tıklayın ve masaüstünde göster deyin. Bu kadar.

komando82 (1) 9 yıl önce cevapladı

Peki windows 7 de bilgisayarım öğesini nasıl masaüstüne taşıyacağım?

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Wndows 7 ve 8/8.1:

1- Masaüstü sağ tık menüsünden "Kişiselleştir" arabirimini aç.

2- Arabirim sol bölüm üst kısmında "Masaüstü simgelerini değiştirin" komutunu tıkla.

3- Açılan arabiririmden tercihlerin için gerekli kutuları işaretle ve Uygula/Tamam düğmelerini tıkla.

Windows XP ve Vista:

Boşver onları, miadları doldu artık.Windows 10 bile yola çıkmışken.. Değilmi ya?! :-)