Bilgisayar Durduk Yere Takılma ?

huseyinking (-50) 7 yıl önce sordu

Bilgisayar Durduk Yere Takılma ?

Virüsmü Girdi ?

Toplam 1 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

Durduk yere Takılma problemi için Çözüm Aşağıdadır:

Nedenleri : 1- Bilgisayarınıza Virüs Girmiş Olabilir

2- Bilgisayarınızın Sistemi Arizalanmis Rami isinmis İşlemcisi yanmiş Olabilir

3- Bİlgisayarınızdaki gereksiz programlar arka plan da çalışıyorsa onlari kapatın

çözümleri :

1 - Anti Malware Programi indirip PC nize Tarama Yapın yaptıktan sonra virüs olarak algiladigi seyi siliniz.

Anti Malware : http://www.gezginler.net/indir/malwarebytes-anti-malware.html

2 - Raminiz isinmiş ise Yerine Yenisini Almakdir Ama ramin Yenisi Almadan önce Örnegin 2 GB Ram ise 4 GB Ram ALmak istiyorsaniz Ekran kartini işlemcisini Ana Kartını Da Değiştirmek gereklidir

3- CTRL+ALT+DELETE tuşuna Basıp > Görev Yöneticisi > Arka Planda Çalışan Gereksiz Program Varsa onlari kapatin Eğer Kapatacagınız program Sistem Dosyası ise Kapatmamanızı öneririm.