Bilgisayar FPS Yükseltme programı var mı?

nvidiagtx (690) 7 yıl önce sordu

Bilgisayar kasıyor

Kasmaması için ne yapmalıyım ?

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

Merhabalar PC Kasıyorsa kasmaması için milyonlarca yöntem vardır

ilk önce biz programsız yöntemini uygulayacağıız

ADIMLAR

1.1 İlk önce Bilgisayara sağ tıklayıp özellikler diyoruz

1.2 Gelişmiş > Performans

1.3 EN iyi performanss için ayarla diyoruz

1.4 Eğer Windows görünümü klasik olduysa XP için masaüstüne sağ tıklayıp özellikler deyip görünümden ayarlayabilirsiniz Win 7 için ise masaüstüne sağ tıklayıp kişiseleştir diyip bir tema seçebilirsiniz

1.5 = Şimdi Gereksiz progrramları silmeye geldi Gereksiz programları sileceksiniz

1.6 Eğer porgramlar silemiyorsanız IQBIT Uninstaller i indirmenizi tavsiye ederim , Unlockeri da silinmeyen klasörü silmek için

1.7 Başlat > Çalıştır > %Temp% Yazıp Hepsini siliyoruz, Başlat > Çalıştır temp Yüzdesiz yazıp siliyoruz

1.8 program indirerek silmeye geldi

TAVSİYE EDİLEN TEMİZLİK ve MALWARE PROGRAMLARI
MALWARE
Combofix

ADW Cleaner

RogueKiller

TEMİZLİK:
ADvanced System Care

CCleaner

Bu kadar dır Bu işlemleri yaparak bilgisayarınızı %21 Kadar FPS arttırabilirsiniz