Bilgisayar Geç Açılıyor

nizi666 (179) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar 2 gündür bilgisayarımın açılmasında yavaşlama var eskiden 20 saniyeye falan açılırken şimdi 2-3 dakkayı buluyor açılması açılırken otomatik açılarn programlarıda kapattım sadece antivirüs programım var ve bilgisayarın kendi ismiyle olan birşey var bunun başka bir çözümü varmıdır
Not: Windows 8

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınızın geç açılma sebepleri

1 ) internetten indirdiğiniz bir program olabilir kaldırın

2 ) virüs olabilir tarama yaptırın https://www.malwarebytes.com/mwb-download/

3 )  başlat / cmd exe sağtıklatın yönetici olarak açın bu kodu yapıştırın   chkdsk C: /c   ve entra basın

4 ) önceki birtarihe  sistem geri yükletme  yapın

nizi666 7 yıl önce

Teşekkürler

candan 7 yıl önce

sorun devam ederse yazarsınız