bilgisayar gece kendi kendine açılıp kapanıyor?

morganflex (40) 5 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar bilgisayar kendi kendine gecenin bi vakti açılıp kapanıyor,çözümü nedir acaba?

Toplam 1 cevap

kullanici963469 (1) 5 yıl önce cevapladı

Evt Bu Olabilir Fakat Bu Sorun Bilgisayarın Kasalıysa Normaldır Windows'un Uyku Modu Vardır O Mod Sen Ellemedin Sürece ( Standart 30 Dk ) Ekran Ve Tüm İçindekileri Kayıt Eder Ve Tüm Donanıma Az Enerji Gider Sen Mouse Tıkladığında Geri Açılır Kısaca Hazırda Bekler Ama Bu Sorun Güç Kablosunu Doğru Şekilde Bağlamadığın İçinde Olabilir Bazı Bilgisayarlar Elektrik Yüzünden Kapandığın Genellikle Tekrar Açılır Ama Kablo İle Arası Azıcık Boşsa Enerji Gidememe Sorunu Oluşur Ve Durmadan Açılıp Kapanır Bu Anakarta Koruma Yoksa Ciddi Hasar Verir.