Bilgisayar için barkod okutma programı var mı?

melisadeveli (5) 8 yıl önce sordu

Telefonlarda barkod okutmak için bir sürü program var. Win8 bilgisayar için böyle bir şey var mı?

Toplam 2 cevap

kaancakal (1) 8 yıl önce cevapladı

bu işler için geliştirilmizş yazılımlar var örnek olaran BU linke bakabilirsiniz

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

PC için aslında böyle bir programa gerek var mı emin olamadım. Barkod okuyucu cihaz bu işi otomatik yapiyor, az olmasının sebebi bu olabilir.

Yani barkod okuyucuyu ile okuttuğunuz barkodun değerini her hangi bir yere yazıyor, Word, not defteri, Excel gibi.

Telefonun asıl amacı barkod okumak olmadığı için, çeşitli yazılımlar ile bu amaca uygun hale getiriliyor.