Bilgisayar İle İligili Program

ahmetsamil (268) 9 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar.

Ben Casper Nirvana laptop kullanıcıyım.Bilgisayarımda Eset Nod adlı programın tam sürümü mevcut.Fakat ben bilgisayarım için ;

*Hızlandırıcı

*Tarayıcı

*Virüs Korumacı

*Ram Temizleyici

*Güçlendirici

bir program istiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim :)

Toplam 2 cevap

blackheaven (728) 9 yıl önce cevapladı

Bunların hepsini bir programda bulursan banada haber ver dostum :) fakat hızlandırıcı temizleyici güçlendirici olarak CCleaner tam sürümünü öneririm  . zaten virüs programın varmış :)

ahmetsamil 9 yıl önce

Bi programda aramıyorum.2/3 tanesi aynı programda olsa yeter.Ccleaner zaten mevcut bilgisayarımda.

forjest (101) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisayarların vazgeçilmesi bakım,onarım,diskbirleştirme,sistemkoruma.ram işlemci temizliği,oyuncular için turbo mode özelliklerininde bulunduğu bir çok tools var.

Popüler olanlardan bazılarının isim listesi:

Advancedsystemcare,Avgpctuneup,Wisecare365,Glaryutilities,Winutilities,Nortonutilities,Acebyteutilities,Superutilities,Comodosystemutilities.

Alttaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz kolay gelsin.

Norton utilities
AVG PC Tuneup
Glary Utilities
Wise Care 365

Advancedsystemcare