Bilgisayar Kapalıyken Sarj Oluyor Açılınca Kesiliyor

kullanici639137 (1) 4 yıl önce sordu

MERHABA ARKADAŞLAR CASPER NİRVANA A15FB LAPTOP SARJ OLUYOR AÇIYORUM BİLGİSAYARI 5 DK SONRA KAPANIYOR SONRA DENEDİĞİMDE İSE KAPALIYKEN OLUYOR AÇARKEN SES GELİYOR AMA AÇILMIYOR NEDEN

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Olasılıklar:

  • Bilgisayarın sarj soketinde kısa devre ola bilir veya arızalanmış ola bilir
  • RAM'ın da sorun ola  bilir fakat sürekli ses gelirdi bilgisayarından yani bippp.. diye
  • Bilgisayarını bir bilgisayarcıya götürmende fayda var senin yapa bileceğin bir şey yok bana sorarsan

kullanici639137 4 yıl önce

Fiyat kaç lira tutar sence

darkcrak 4 yıl önce

Hiç bir bilgim yok :/ bilgisayarcıdan bilgisayarcıya değişim gösterir. Tahminimce 100 Tl fakat bu 50 tl de olur 200 tl de benim tahminim 100 daha önce böyle bir sorunla karşılaştım fakat baya eskiden :/ @kullanici639137