bilgisayar kendi kendine yeniden başlıyo

anonim15432 (1) 7 yıl önce sordu

bilgisayar bi anda kendini yeniden başlattı.

Toplam 2 cevap

esty (-48) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarların en büyük düşmanı ısıdır. Sizin bilgisayarınız 7 / 24 açıksa bilgisayarınızı çok iyi soğutmalısınız.

Bilgisayarınız yeniden başlıyorsa en muhtemel sebep aşırı ısınıyor olması olabilir. Fanları kontrol etmeniz ve ilave soğutma yapmanız iyi olacaktır.

Ayrıca bilgisayarınızda zararlı yazılım taraması yapmanız, virüs ve malware yazılımları temizlemeniz iyi olacaktır.                                   Kaynak:  hakan

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı