Bilgisayar Kendini Otomatik kapatıyor

darkwob (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba Uzmanım Net Ekibi

Ben Otomatik PC Kapatıcı diye bir program kurdum IObit bir uygulaması resmide aşağıdadır benim bilgisayara benim istemediğim kişilerde oturuyor bende onu engelemek amaçlı her zaman yaptım ve saat bellirledim  ama bi süre sonra bu canımı Sıkmaya başladı ve kaldırmak istediğim ama programın içinde o yaptığım işlemler görükmüyordu bu  zaman ayarını nasıl kaldırabilirim program kaldıramıyorumu çünkü kaldırmada görükmüyor

Toplam 2 cevap

abdulbaki (75) 7 yıl önce cevapladı

Programı tam anlamıyla bilgisayardan IObit Uninstaller aracılığı ile kaldırırsanız ayarlarda silinecektir sorununuz çözülmezse yazabilirsiniz

darkwob (1) 7 yıl önce cevapladı

hocam programı mı kople kaldırayım