Bilgisayar kendini yeniden başlatıyor nasıl düzeltirim?

konyali42 (16) 5 yıl önce sordu

Merhaba, disk kullanımı %100'e ulasiyordu surekli ve bende bir kaç video izleyerek videoda söylenilenleri yaptım. Sonuç olarak disk kullanımım artık %100 olmuyor fakat bilgisayar açıldıktan bir süre sonta mavi ekran verip kendini yeniden baslatiyor.

Özellikleri:

- Windows 8.1 Pro

- 4 GB Ram

- 2 GB Nvidia Geforce 820M Ekran Kartı

Acer Aspire E-571G

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Öyle internette her gördüğün videoya inanıp araştırmadan yapılır mı? Kim bilir bilgisayarın düzgün çalışması için gerekli olan neleri devre dışı bırakmışsındır. Sistem Geri Yükleme yaparak o izlediğin videolardaki söylenenleri yapmadığın bir zamana bilgisayarını geri döndürmeni tavsiye edeceğim. Bu linkten detaylı bilgi alabilirsin: Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır?